23 marzec 2020

DFDS ogłasza zmiany w funkcjonowaniu promów  

fot. nadesłane
DFDS tymczasowo zawiesza wszystkie mini rejsy na trasie z Newcastle do Amsterdamu i zmniejsza ilość pasażerów na rejsach do Francji
REKLAMA
  • Promy na trasie z Newcastle do Amsterdamu będą nadal kursować dla osób podróżujących z rezerwacją transportu z pojazdami lub jako piesi pasażerowie, a rezerwacje pozostaną dostępne.
  • Liczba pasażerów zostanie zmniejszona do 50% na rejsach DFDS z Dover do Calais i Dunkierki oraz z Newhaven do Dieppe
W wyniku tego, DFDS tymczasowo zawiesi wszystkie pakiety mini rejsów na trasie Newcastle-Amsterdam ze skutkiem natychmiastowym do 6 kwietnia.

Rezerwacje mini rejsów do tej daty włącznie zostaną automatycznie anulowane ze skutkiem natychmiastowym, a voucher na podróż zostanie przyznany do wykorzystania przy przyszłości. Rejsy na trasie z Newcastle do Amsterdamu pozostają bez zmian dla pieszych pasażerów oraz osób podróżujących z samochodami, a nowe rezerwacje nadal są przyjmowane.

Podjęto również osobną decyzję o zmniejszeniu przepustowości pasażerów o 50% na wszystkich statkach na trasach Zachodniego Kanału i Wschodniego Kanału z efektem natychmiastowym aż do 6 kwietnia. Liczba rejsów nie zostanie zmniejszona, harmonogramy pozostaną takie same.

Na pokładach wszystkich promów, DFDS podjęło działania, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Koronawirusa / COVID-19:
  • Dozowniki ze środkami dezynfekującymi zostały zainstalowane na statku, aby mogli z nich korzystać pasażerowie.
  • Nieprzerwane, dodatkowe czyszczenie punktów styku.
  • Na statkach kursujących na trasie Newcastle-Amsterdam, King Seaways i Princess Seaways posiłki w formie bufetu będą teraz podawane pasażerom przez personel i nie więcej niż 100 osób będzie mogło przebywać w jednej sali na raz.
  • Załoga statku podlega surowym przepisom i wymogom higieny.
  • Jeśli zajdzie taka potrzeba, promy wyposażone są w zapas masek, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji.
DFDS zastosowało się do każdego zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się Koronawirusa/ COVID-19 oraz aby chronić zdrowie podróżujących.

Aby otrzymać więcej informacji lub zarezerwować rejs, wejdź na: www.dfds.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupcy